Svadobné videá

svadba

Ponúkame záznam celého svadobného dňa na 2-3 full HD kamery. Po dohode so zákazníkom zaznamenávame aj predprípravy svadby ( tj. kaderníčka, kozmetička, obliekanie nevesty, ženícha ). V konečnom dôsledku to svadobnému videu dodá to správne čaro. Keď sa svadobčania dofotia začína oficiálna časť svadby ktorú dokumentujeme reportážnou formou. Na svadbe bývame cca do 2:00 hod.
Spolupracujeme s fotografmi:

  • Marian Garai – mgphoto.sk
  • Marián Holub – hmstudio.sk
  • Stano Truska – stanotruska.sk

V prípade, že pred strihom celého svadobného videa zákazník nemá špeciálne požiadavky, spracujeme video podľa nášho najlepšieho estetického cítenia. V prípade zmeny ( napríklad výmeny hudby alebo strihových úprav ), po odovzdaní DVD/BD si účtujeme poplatok podľa cenníka.
Cenník úprav posielame na vyžiadanie mailom.

Láska je na celý život a stále si ju rozvíjame a myslíme na ňu, avšak jej spečatenie nazývané svadbou môže často vyblednúť. Samozrejme nemožno naň zabudnúť, no predsa pamäť je zradná a preto sú tu pre Vás svadobné videá.

Môžete si pozrieť krátky zostrih tých najdôležitejších a najkrajších , častokrát aj vtipných momentov z Vašej svadby. Vyčarujete si úsmev na tvári, znovu obnovíte vyblednuté spomienky a pripomeniete si aký ste boli v ten daný moment šťastný a viete ,že to šťastie budete pociťovať do konca svojho života v akýchkoľvek šťastných životných udalostiach.

Každá ukážka je unikát , pretože chceme, aby ste sa cítili výnimočne. Preto je dôležité prebrať čo sa má nachádzať v tomto zostrihu. Vo väčšine prípadov je to príprava nevesty a ženícha na svadobný obrad, následne Vami zvolené miesto ( Vám srdcu blízke, s krásnymi spomienkami ) , alebo prípadne krátky príbeh Vášho vzťahu, následne sú zábery zo sobáša a samotnej oslavy. Dávame si záležať na detailoch , pretože vieme ,čo to pre Vás znamená. Či už je to strih, kvalitné osvetlenie a hudba ( samozrejme podľa Vášho želania ).Našou veľkou výhodou je absolvovanie veľkého množstva svadieb , preto vieme pohotovo reagovať na každú situáciu, aby ste neprišli o žiadny dôležitý moment v Vášho dlho pripravovaného svadobného dňa.

Svadobné videá , ktoré tu môžete vidieť Vám môžu slúžiť aj ako studnica nápadov a taktiež Vám pomôžu rozhodnúť sa prečo práve nás. Samozrejme sme Vám k dispozícií ak máte záujem pozrieť  aj celé svadobné videá. Spokojný zákazník je naša hlavná priorita.

Používame len kvalitnú video techniku, ktorú neustále modernizujeme a preto vaše video bude zaznamenané v najmodernejšom a najkvalitnejšom video formáte aký náš trh momentálne ponúka. Kvalitu obrazu zabezpečí aj dokonalá stabilizácia záberov. Ku videu patrí samozrejme aj kvalitný zvuk , ktorý zaznamenávame na profesionálne kamerové mikrofóny.