Pečatenie triednej knihy

Ako byť originálny?? Ako byť jedinečný?? Toto sú otázky, ktoré si dávajú maturanti pri premýšľaní ako čo najlepšie zapečatiť triednu knihu. Chcú, aby práve ich video bolo to cool , to naj…

Každý si povie svoj nápad ,ale ktorý vybrať? Je treba ,aby to bolo možné čo najjednoduchšie zrealizovať. Či už to je krádež knihy, alebo jej zakopanie, alebo vyhodenie do kontajnera. Možností je neskutočne veľa a mnoho nápadov už bolo zrealizovaných.

Preto treba poriadne potrápiť svoje hlavičky, nech sa môžeme aj po rokoch na tom zasmiať. Spomínať pri každej stretávke akí sme boli originálny . Však stužková je len raz za život. Je to prechod do dospelosti a zodpovednosti. Preto je treba poriadne si to užiť a vyblázniť sa. Zodpovednosť príde na rad neskôr.

Pečatenie triednej knihy sa zvyčajne natáča týždeň pred stužkovou slávnosťou. Je to dôležitá súčasť každej takejto slávnosti a symbolické spečatenie a ukončenie ( ale ozaj len symbolické 🙂 ) mučenia Vašich hláv múdrosťami a znalosťami.

Pre Vaše rozhodnutie mám k dispozícii viacero ukážok , možno aj inšpirácií. Dohodneme sa na vhodnom termíne a preberieme všetko spolu do detailov. Po natočení nasleduje naša práca , pri ktorej sa usilujeme k vytvoreniu vždy originálneho výsledku. Strih, hudba, kvalita obrazu to všetko ale aj mnoho viac je našou prácou a ak budete spokojní, bude to pre nás povzbudenie do ďalších a ďalších projektov.