Kameraman na svadbu

Svadobný deň je pre Vás neopakovateľná udalosť, pri ktorej dvaja zamilovaní ľudia spečatia svoju spoločnú cestu životom. Jedno z Vašich želaní je , aby bol tento deň plný nezabudnuteľných zážitkov a radostných spomienok. Práve toto želanie Vám navždy zachová správny kameraman  v podobe, v akej to poteší Vás a vašich blízkych aj po dlhých rokoch. Správny kameraman na svadbu si vie zabezpečiť pre kvalitu videa stabilnú scénu, správnu farebnosť a expozíciu videa, dobrý zvuk a nakoniec aj vhodný strih.

Sme otvorení akýmkoľvek nápadom ( samozrejme, ak nie sú životu nebezpečné 🙂 ), ktoré prinesú do konečného videa viac života, smiechu a príjemnej atmosféry. Na základe niekoľkoročných skúseností poznáme priebeh celého svadobného dňa , preto dokážeme presne zachytiť všetky dôležité momenty, ktoré chcete aby ostali v pamäti. Ponúkame záznam pomocou 2 -3 full HD kamier, pomocou ktorých svadbu dokumentujeme tzv. reportážnou formou. Je pre nás dôležité, aby zaznamenané video bolo čo najstabilnejšie, preto počas celého svadobného dňa používame profesionálne statívy. Po natočení videozáznamu nasleduje precízne spracovanie, strihanie , kolorovanie videa a samozrejme aj úprava zvuku, aby výsledný záznam bol zrozumiteľný a ničím nerušený.

Radi Vám predvedieme kompletné svadobné videá na osobnom stretnutí v našom štúdiu.  Snažíme sa ukázať čo najviac zo svadobnej reportáže, aby ste mali predstavu o našej práci. V prípade špeciálnych požiadaviek spolu všetko do detailov prediskutujeme , tak aby boli obe strany spokojné. Vďaka viacerým skúsenostiam a našou predstavivosťou a tvorivosťou Vám pomôžeme uspokojiť Vaše predstavy. Svadobný deň v tejto podobe je pamiatkou na celý život, preto ak sme Vás zaujali tešíme sa na spoluprácu s Vami. Spokojný zákazník je pre nás našou najväčšou odmenou.