Kameraman na stužkovú

„ Navždy sa zachová v pamäti stužková ” sú slová azda najznámejšej piesne , ktorú spievame na prahu dospelosti . Sú to spomienky , ktoré si chceme zachovať v pamäti čo najdlhšie. Chvíle nášho šťastia, radosti, pohody a mladosti. A práve toto je dôvod vybrať si správneho kameramana na stužkovú slávnosť.

Čo je obsahom práce kameramana na stužkovej?

Videozáznam sa zvyčajne začína kamerovými zábermi danej školy, keďže si o niekoľko rokov budete iste chcieť pripomenúť ako škola vyzerala. Nasledujú zábery študentov v triede, iste si budete chcieť spomenúť kto s kým zdieľal lavicu , kto ako vyzeral . Azda najviac dôležité po stužkovej slávnosti je pečatenie triednej knihy. Sú to častokrát celé príbehy, krátke filmy s rovnakým koncom. Avšak zápletka je vždy iná. Vaše nápady, inovatívne riešenia a kreativita tomu budú iste nápomocné. Chcete si určite pri pozeraní týchto záberov zaspomínať aké to bolo, čo ste všetko vyviedli. Na koniec je to už samotná stužková slávnosť kde súčasťou sú príhovory, prípitky, tanec s rodičom , rôzne scénky.

Keďže sme sa zúčastnili už mnohým takýchto slávností vieme presne čo treba zachytiť, ktorý moment zdôrazniť. Preto nič nenechávame na náhodu. Všetko zaznamenávame pomocou full HD kamier, kde slávnosť dokumentujeme tzv. reportážnou formou. Na stabilizáciu kamery počas záberov používame profesionálny kamerový stabilizátor. Po natočení videozáznamu nasleduje precízne spracovanie, strihanie , pridávanie rôznych efektov a titulkov, samozrejme aj hudby do pozadia. Naša snaha je dodržiavať všetky zásady správneho filmovania , aby každý kto bude mať možnosť vidieť video mohol povedať, že drží v ruke kvalitný produkt.

Pri Vašom rozhodnutí, či oslovíte práve nás sa veľmi radi stretneme osobne , aby sme vám mohli pustiť ukážky stužkových , prípadne aj celú slávnosť. Všetky pripomienky aj zmeny spolu prediskutujeme do detailov , aby boli spokojné obe strany. Chceme predsa Vašu spokojnosť , to je naša hlavná priorita.